Skip to content

Judo

Odkazy

Český svaz tělesné výchovy
Český tenisový svaz
Hotel LTC Praha

dominikdetsky

Hotel je situován v jižní části Prahy, v městské části Zbraslav. Má přímé napojení na dálnici D1 a výpadovky Strakonice a Slapy. Centrum města je dosažitelné za 20 minut jízdy autem a je zde výborná dostupnost a návaznost na PID (Pražskou integrovanou dopravou). Hotel se nachází v přírodním tenisovém areálu a nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, wi-fi připojením a TV na každém pokoji. V hotelové recepci přístup na internet zdarma. Návštěvníkům je k dispozici parkoviště. Provoz hotelu 07:30 - 22:00 hod denně. Ubytování hostů je možné od 14:00 do 21:00.

 

bar

Hotel LTC Praha nabízí celkem 24 lůžek v rozložení dvou devíti dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a televizním přijímačem. K standartním hotelovým službám nabízí i prostory a technické zázemí s projektorem pro celoplošné promítání a internetem, vhodné pro společenské akce a školení. Charakteristiku hotelu dokresluje i tradiční klubová atmosféra s možností využití tenisových kurtů a hal s umělým i antukovým povrchem, kde si můžete zahrát i pod vedením profesionálních trenérů. V letní sezoně bude otevřen 18 jamkový „Adventure Golf", oblíbený rekreační i profesionální sport a především rodinná zábava. Součástí hotelu je i příjemná klubová restaurace s velkým výběrem chlazených nealkoholických nápojů a barem. V restaurační části se podávají snídaně a další občerstvení s možností uspořádání soukromých akcí. Příjemné posezení nabízí i letní terasa. Recepce zajišťuje také informační služby a drobný prodej.

Ceník platný od 1.července 2017.

Pokoj

Cena

1lůžkový se snídaní 616 Kč
1lůžkový bez snídaně 516 Kč
2lůžkový se snídaní 962 Kč
2lůžkový bez snídaně 762 Kč
3lůžkový se snídaní 1 353 Kč
3lůžkový bez snídaně 1 053 Kč
2 + 0, se snídaní
Ceny jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují místní poplatky ve výši 21,- Kč na osobu/noc.Další služby, včetně pronájmu kurtů a hal, budou účtovány na základě dohody.

Rezervace telefonicky nebo emailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

foto-zamek

Okolí hotelu je ideální na procházky, a to pěší, na kole i na bruslích. V těsné blízkosti hotelu a tenisového areálu se nachází cisterciácký klášter Zbraslav, který byl původně loveckým dvorem Přemysla Otakara II., kde byli pohřbeni králové Václav II, Václav III., královna Eliška, manželka Jana Lucemburského, a král Václav IV. S klášterem je spojen i kostel sv. Jakuba. Prelatura kláštera byla později přebudována na zámek a v původním konventu je expozice Národní galerie České sochařské tvorby 19. a 20. století. Doporučujeme také navštívit Hradiště Závist, největší keltské oppidum v Čechách.

Asi 20 km od hotelu se nachází hrad Karlštejn, který byl založený v roce 1348 a zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů.

Provozovatelem hotelu je společnost VAS v.o.s., která se mj. zabývá rekonstrukcí historických objektů, komplexní realizací staveb a správou a údržbou objektů.

 

letak

letakzadek

 

Partneři

VAS v.o.s.
SUBTERRA a.s.
Babolat
Tecnifibre
Agentura Amfora